logo

Angielski z Anią

Pozwól, że się przedstawię...

Mam na imię Ania

Moją wiedzę zdobyłam na kursach takich jak ESOL (English for Speakers of Other Languages), EFS (English Functional Skills), CAE (Cambridge Advanced English).

Przez wiele lat mieszkałam I pracowałam w Wielkiej Brytanii. Zdobyłam w ten sposób wiedzę w różnych dziedzinach pracy i życia. Poznałam wielu ludzi z różnych stron świata. Nauczyłam się dzięki temu rozpoznawania wielu akcentów jak również zwyczajów nie tylko Anglików. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą na ten temat dzięki czemu staniesz się bardziej otwarty na świat i bardziej odważny w porozumiewaniu się językiem angielskim.

Czego będziemy się uczyć?

Na moich lekcjach poznasz język formalny i zasady pisowni w tym języku, dzięki czemu bez problemu będziesz pisał listy, emaile czy aplikacje np. o pracę. Nauczę Cię też jak napisać CV w języku angielskim oraz pomogę Ci przejść przez angielską rozmowę o pracę. Na moich kursach poznasz także gramatykę języka angielskiego a przygotowane przeze mnie ćwiczenia utrwalą ją na stałe w Twojej pamięci.

Nauczysz się poprawnie czytać, mówić oraz osłuchasz się z językiem angielskim. Co więcej zapoznam Cię również z językiem nieformalnym, codziennym a także podzielę się z Toba moją wiedzą na temat zwyczajów, mentalności i stylu życia w Wielkiej Brytanii, co w przypadku wyjazdu do UK może okazać się bardzo pomocne. Nauczę Cię prostych konwersacji bardzo potrzebnych w codziennym komunikowaniu się.

Nauka dostosowana do twoich potrzeb

Jeśli Twoja znajomość języka angielskiego jest na wysokim poziomie, ze mną będziesz miał okazję ją powtórzyć i utrwalić. Konwersacje na różne tematy pomogą Ci zdobyć pewność siebie a regularne dyskusje sprawią że porozumiewanie się w języku angielskim staną się dla Ciebie czymś dużo łatwiejszym i bezstresowym. Jednym słowem – dla każdego coś dobrego.

Czegokolwiek potrzebujesz na drodze rozwoju swojej umiejętności języka angielskiego, ja Ci w tym pomogę. Oferuję zarówno kursy całościowe na rożnych poziomach wtajemniczenia, jaki i korepetycje z wybranych zagadnień czy regularną pomoc w lekcjach. Zapraszam serdecznie na przygodę z językiem angielskim w miłej, przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszam. Anna