Nauka

Moje lekcje

Na moich lekcjach poznasz język formalny i zasady pisowni w tym języku, dzięki czemu bez problemu będziesz pisał listy, emaile czy aplikacje np. o pracę. Nauczę Cię też jak napisać CV w języku angielskim oraz pomogę Ci przejść przez angielską rozmowę o pracę. Na moich kursach poznasz także gramatykę języka angielskiego a przygotowane przeze mnie ćwiczenia utrwalą ją na stałe w Twojej pamięci. Nauczysz się poprawnie czytać, mówić oraz osłuchasz się z językiem angielskim. Co więcej zapoznam Cię również z językiem nieformalnym, codziennym a także podzielę się z Toba moją wiedzą na temat zwyczajów, mentalności i stylu życia w Wielkiej Brytanii, co w przypadku wyjazdu do UK może okazać się bardzo pomocne. Nauczę Cię prostych konwersacji bardzo potrzebnych w codziennym komunikowaniu się.
Jeśli Twoja znajomość języka angielskiego jest na wysokim poziomie, ze mną będziesz miał okazję ją powtórzyć i utrwalić. Konwersacje na różne tematy pomogą Ci zdobyć pewność siebie a regularne dyskusje sprawią że porozumiewanie się w języku angielskim staną się dla Ciebie czymś dużo łatwiejszym i bezstresowym.

Jednym słowem – dla każdego coś dobrego. Czegokolwiek potrzebujesz na drodze rozwoju swojej umiejętności języka angielskiego, ja Ci w tym pomogę. Oferuję zarówno kursy całościowe na rożnych poziomach wtajemniczenia, jaki i korepetycje z wybranych zagadnień czy regularną pomoc w lekcjach. Zapraszam serdecznie na przygodę z językiem angielskim w miłej, przyjaznej atmosferze.